Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
πριν 2 μήνες Σε εξέλιξη   0

Κόκκινο βανακι σε κακη κατασταση (ξεφουσκωτα λάστιχα, σπασεμενοι καθρεφτες) παρατημενο εδω και καιρό. Καποια...

issue photo #1022
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Υπάρχουν διπλά στον κάδο πολλά κλαδιά και άλλα αντικείμενα εδώ και 2 εβδομάδες περίπου

issue photo #1031
Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
πριν 2 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Στην οδό Θήρας υπάρχει πινακίδα STOP για αυτούς που έρχονται από την Αργυρουπόλεως. Ίσως η πινακίδα είναι...

Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων
πριν 2 μήνες Υποβλήθηκε   0

Την πρωτομαγιά, στον Άγιο Κοσμά, στην αερογέφυρα πεζών στην παραλιακή λεωφόρο και ακριβώς εκεί που τελειώνει...

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
πριν 2 μήνες Σε εξέλιξη   0

Στη διασταύρωση 31ης και Ελ.Βενιζέλου,κοντά στο Διαπολιτισμικό Σχολείο, το καπάκι του κάδου σκουπιδιών είναι...

issue photo #1025
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
πριν 2 μήνες Σε εξέλιξη   0

Οι κερκίδες στο γήπεδο baseball δίπλα στο κοινωνικό ιατρείο Ελληνικού είναι διαλυμένες και επικίνδυνες.

issue photo #1023
Τεχνικά Θέματα
πριν 2 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Σπασμένος κάδος ανακύκλωσης

issue photo #1021
Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
πριν 3 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Αποκόλληση τμήματος πινακίδας με κίνδυνο τραυματισμού ατόμων

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Νιπτήρας στο πεζοδρόμιο

issue photo #1018
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
πριν 3 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Ο κάδος της φωτογραφίας έχει χαλασμένο καπάκι που δεν κλείνει.

Λακκούβες σε δρόμο
πριν 3 μήνες Καταχωρήθηκε   0

ΜΌΛΙΣ 100 ΜΈΤΡΑ ΔΡΌΜΟΣ ΣΤΗ ΓΕΡΟΛΑΝΟΥ ΕΊΝΑΙ ΚΑΡΟΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΆ ΤΏΡΑ. ΠΌΣΟ ΑΚΌΜΗ? ΕΝΑ ΞΕΦΆΝΤΩΜΑ ΕΝΌΣ ΤΟΠΙΚΟΎ...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Από την Παρασκευή το βράδυ είναι σβηστός ο δημοτικός φωτισμός σε όλο το Κάτω Ελληνικό!

issue photo #1012
Τεχνικά Θέματα
πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Υπάρχουν επικίνδυνες μεταλλικές προεξοχές (κοχλίες) από αφαιρεμένο παλαιό μεταλλικό στύλο.Εχω δει άνθρωπο...

issue photo #1014
Τεχνικά Θέματα
πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Μεταλλικές επικίνδυνες προεξοχές απο παλαιό αφαιρεμένο μεταλλικό στύλο. Άκρως επικίνδυνο για τους πεζούς.

issue photo #1015
Τεχνικά Θέματα
πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Μεταλλικές προεξοχές επικίνδυνες για τους πεζούς (κοχλίες). Εχει πέσει περιπατητής μπροστά στα μάτια μου.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

Ξύλα από παλιά ράφια και επενδύσεις τοίχου

issue photo #1006
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Από την αποθήκη τους τα ξεφορτώθηκαν!

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Ξύλα από παλιά ράφια, μπορούν χρησιμοποιηθουν ξανά

issue photo #1010
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Μαργαρίτας & Παρνασσού (χωρίς φωτό) Βόρεια γωνία του ίδιου πάρκου (φωτό 1) Αγ. Λαύρας & Παν. Έλη (φωτό 2) Παν. Έλη...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Κλαδιά πολλές μέρες στο πεζοδρόμιο. Είδος υγιεινής πεταμένο δίπλα στον κάδο ανακύκλωσης γωνία Ελ.Βενιζέλου...