Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #1061
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Καταχωρήθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

Στην φωτογραφία θα δείτε πόσο καλύτερη μοιάζει η Πεζογέφυρα της Αργυρούπολης όταν είναι συντηρημένη και...

issue photo #1062
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 3 μήνες
  0   1

Η Αργυρουπόλεως είναι γενικά ένας προβληματικός δρόμος, λόγω της αυξημένης κίνησης, της κλίσης του εδάφους...

Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

Γωνία Γραβιάς 73 & Γ. Παπανδρέου, 2 πλάκες πεζοδρομίου χρήζουν αντικατάστασης αν υπάρχει η δυνατότητα.

issue photo #1055
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Σε εξέλιξη πριν 3 μήνες
  0   0

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΟΙΚΟΓΕΝΟΙΑΚΟ ΠΑΡΚΟ ΕΕΛΗΝΙΚΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ CAFE....

issue photo #1056
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 3 μήνες
  4   1

στην λ. Γουναρη 52 υπαρχουν μεταλλικα Π που κλεινουν την διελευση των πεζων επανω στο πεζοδρομιο και μαλιστα...

issue photo #1054
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

Χρειάζεται επείγουσα κοπή των ξερών χόρτων στο Άλσος στην οδό Ελληνικού διότι υπάρχει κίνδυνος πυρκαγιάς....

issue photo #1053
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Καταχωρήθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

ΠΑΡΚΟ 129 ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΞΥΛΑ ΣΕ ΦΡΑΧΤΗ

Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 3 μήνες
  1   0

Υποχώρηση πλακών - φραγή αγωγού ομβρίων . Πιθανόν από αυτοκίνητα στό πεζοδρόμιο

issue photo #1052
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

Κλαδέυουν δένδρα κήπου & μεταφέρουν τακλαδιά στους κάδους αντί γιά τόν δρόμο μπροστά στό σπίτι τους .

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Πλύσιμο κάδων και καθαρισμός χώρου τοποθέτησής τους. Μεγάλη δυσοσμία.

Καθαριότητα και Ανακύκλωση
Καταχωρήθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

Υπάρχει κάποια σκέψη για πρόγραμμα κομποστοποιησης στο δήμο? Γειτονικοί μας δήμοι...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Δείγμα εγκατάλειψης του όλου σημείου. Μπάζα πεταμένα, σπασμένος κάδος ανακύκλωσης, ξεριζωμένο δέντρο και...

issue photo #1042
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Κλαδιά & παρατημένα αντικείμενα στο πεζοδρόμιο της γωνίας Έψιλον & 1ης, εδώ και δύο εβδομάδες

issue photo #1041
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Ογκώδη αντικείμενα(παλαιός καναπές κ.α) δύο εβδομάδες δίολα στον κάδο στην γωνία 1ης & Δέλτα

Λακκούβες σε δρόμο
Καταχωρήθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΛΑΚΚΟΥΒΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙΟ ΤΜΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΙΝΩΠΗΣ, ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΩΝ. ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΫΠΟΒΑΛΛΕΙ...

issue photo #1024
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

εμποδίζει επίσης το κλάδεμα της ελιάς και τον καθαρισμό του οδοστρώματος από τις ελιές

issue photo #1046
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 μήνες
  0   0

Μπάζα , χώματα , κλαδιά από οικοδομή .

issue photo #1047
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

Τό δενδρο έχει γύρει επικίνδυνα . Κινδυνος πτώσης δένδρου καί φράκτη σέ πεζούς και αυτοκίνητα .

issue photo #1043
Λακκούβες σε δρόμο
Καταχωρήθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

Το ρειθρο έχει καταστραφεί και είμαι επικίνδυνο για πεζούς και αυτοκίνητα.