Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Δείγμα εγκατάλειψης του όλου σημείου. Μπάζα πεταμένα, σπασμένος κάδος ανακύκλωσης, ξεριζωμένο δέντρο και...

issue photo #1042
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Κλαδιά & παρατημένα αντικείμενα στο πεζοδρόμιο της γωνίας Έψιλον & 1ης, εδώ και δύο εβδομάδες

issue photo #1041
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Ογκώδη αντικείμενα(παλαιός καναπές κ.α) δύο εβδομάδες δίολα στον κάδο στην γωνία 1ης & Δέλτα

Λακκούβες σε δρόμο
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΛΑΚΚΟΥΒΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙΟ ΤΜΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΙΝΩΠΗΣ, ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΩΝ. ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΫΠΟΒΑΛΛΕΙ...

issue photo #1024
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

εμποδίζει επίσης το κλάδεμα της ελιάς και τον καθαρισμό του οδοστρώματος από τις ελιές

issue photo #1046
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 5 μήνες
  0   0

Μπάζα , χώματα , κλαδιά από οικοδομή .

issue photo #1043
Λακκούβες σε δρόμο
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Το ρειθρο έχει καταστραφεί και είμαι επικίνδυνο για πεζούς και αυτοκίνητα.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

issue photo #1037
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Ο πράσινος κάδος που βρίσκεται στη νησίδα της Σολωμού (στη διασταύρωση με τη Θήρας) δεν έχει κάποιο μηχανισμό...

Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Εχουν αφήσει μεγάλα ξύλα από έπιπλα κλπ τούς κάδους σκουπιδιών .

issue photo #1039
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Το πεζοδρόμιο εχει αποκλειστεί εντελώς λόγω της έντονης βλάστησης σε φράχτες πολυκατοικιών αλλά και λόγω...

issue photo #1029
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Περισυλλογή κλαδιών

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Σε επτά σημεία επί της 31ης οδού υπάρχουν στα πεζοδρόμια ή σε γωνίες φύλλα,κλαδιά,κομμένοι κορμοί από...

issue photo #1019
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Τα κλαδιά είναι αφημένα εκεί από την Μ. Πέμπτη. Οι κύριοι προφανώς δεν μπήκαν στον κόπο να ενημερώσουν το...

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

ΞΕΡΑ ΧΟΡΤΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Καμμένη λάμπα - ελλειπής φωτισμός στον στύλο έξω από τη διεύθυνση Νικηταρά 3

issue photo #1022
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 6 μήνες
  0   0

Υπάρχουν διπλά στον κάδο πολλά κλαδιά και άλλα αντικείμενα εδώ και 2 εβδομάδες περίπου

issue photo #1031
Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν 6 μήνες
  1   0

Στην οδό Θήρας υπάρχει πινακίδα STOP για αυτούς που έρχονται από την Αργυρουπόλεως. Ίσως η πινακίδα είναι...

Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Την πρωτομαγιά, στον Άγιο Κοσμά, στην αερογέφυρα πεζών στην παραλιακή λεωφόρο και ακριβώς εκεί που τελειώνει...