Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Φρεάτια
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  0   2

ΠΟΛΛΑ. ΝΕΡΑ. ΑΠΟ. ΒΟΥΛΩΜΕΝΑ. ΦΡΕΑΤΙΑ .

Περιβάλλον και Πράσινο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   0

κλαδεματα για περισυλλογη

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΑΡΚΕΤΕΣ. ΠΕΤΡΕΣ. ΕΠΙ. ΤΟΥ. ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ. ΛΟΓΩ. ΤΗΣ. ΒΡΟΧΗΣ.

Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   1

Οι περισσότεροι κινούνται αντίθετα στον μονόδρομο ειδικά αυτοί που βγαίνουν από το υπόγειο πάρκινγκ του...

issue photo #137
Φρεάτια
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Καλησπέρα, Σας επισυνάπτω φωτογραφία από φρεάτιο το οποίο έχει κλειστεί με πλαστικό. Σίγουρα δεν νομίζω ότι...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΔΙΠΛΑ. ΣΤΟΥΣ. ΚΑΔΟΥΣ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΚΑΙ. ΔΥΟ. ΣΑΚΟΥΛΕΣ. ΜΠΑΖΑ.

issue photo #135
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  3   1

Σε αυτο το οικόπεδο ζουν 5 σκυλια σχεδόν εγκαταλειμμένα . Απο τις ακαθαρσίες υπάρχει έντονη δυσοσμία .Το...

Λακκούβες σε δρόμο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Τρύπα στο οδόστρωμα .

issue photo #133
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδια και πλακες πεζοδρομιου

issue photo #132
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδια

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΥΣ ΚΑΔΟΥΣ

Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδιά

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΚΑΙ. ΝΕΑ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΠΙΣΩ. ΑΠΟ. ΤΟΥΣ. ΚΑΔΟΥΣ

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  2   0

Για ποιο λογο ειναι ακομη παρατειμενα τα γηπεδα μπασκετ. Να ανοιχτουν αμεσα. Αν δεν φτιαχτουν αμεσα θα...

issue photo #126
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδια

issue photo #125
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Κάδος που χρησιμοποιούσαμε για τον σινεμά στο οικογενειακό πάρκο .

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Κλαδιά και σπασμένα ντουλάπια στην Οδό Πραξιτέλους 3 Ελληνικό.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΠΟΛΛΑ ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ

Λακκούβες σε δρόμο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   1

Από την αρχή της Γερουλάνου μέχρι την πλατεία ο δρόμος είναι γεμάτος λακκούβες και σαμαράκια με αποτέλεσμα...

issue photo #121
Φρεάτια
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  0   0

παρακαλειται η διαμορφωση του πεζοδρομιου γυρω απο τα φρεατια της ΕΥΔΑΠ