Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   0

Θα θελαμε απο ενα επιπλεον καδο αποριμματων καθως και ανακυκλωσης γιατι εχει ανοιξει μια επιχειρηση καφε...

issue photo #119
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Είναι καμμένη αν και έχω ενημερώσει αρκετές φορές.

issue photo #118
Φρεάτια
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  0   2

Το συγκεκριμένο φρεάτιο (ας το πούμε φρεάτιο) βρίσκεται στην οδό Λ. Κύπρου 142 στην αργυρούπολη και είναι σε...

issue photo #117
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Κλαδιά κ πράγματα

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

ΛΙΓΑ. ΜΠΑΖΑ. ΧΥΜΑ. ΜΕΤΑ. ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΣΟΧΗΣ ΚΑΔΩΝ

Λακκούβες σε δρόμο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   0

Λακκούβα στο δρόμο, στην Αβέρωφ (ίσως λίγο πιο πάνω απ' ότι δείχνει ο χάρτης), έχει φύγει η άσφαλτος.

issue photo #113
Φρεάτια
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  1   4

καθάρισμα

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   0

ΕΧΟΥΝ ΣΒΗΣΕΙ ΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΑΝΑΒΟΥΝ...

Λακκούβες σε δρόμο
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  0   1

ΕΞΩ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΤΟ 5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΦΡΕΑΤΙΟ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΤΟ Η ΒΑΣΗ ΕΧΕΙ...

issue photo #110
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

μπάζα δημου

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  2   0

Αγριόχορτα και σκουπίδια, που αποτελούν εστίες μόλυνσης και στις ζεστές ημέρες πιθανό σημείο πυρκαγιάς

Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   1

ΤΡΕΧΟΥΝ ΝΕΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΤΟ ΑΠΟΧΕΤΕΥΤΙΚΟ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ

issue photo #106
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  2   3

Έχει πινακίδες μεσα, και υπόλοιπα απο προηγούμενα αυτοκολητα-ειδοποιητήρια, στα τζάμια. Προφανώς ο...

issue photo #105
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Διάφορα ογκώδη αντικείμενα

issue photo #104
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Διάφορα ογκώδη αντικείμενα από ανακαίνιση σπιτιού στην Οδό Μαργαρίτας και Υμηττού, Δεν έχουν κάδο και τα...

issue photo #103
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  3   1

ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑ ΜΟΝΙΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΕΧΟΥΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΕΙ ΤΑ ΜΠΛΟΚ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ !! ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΩΤΟ...

issue photo #101
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  2   1

ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΥΤΟ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΕΚΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ

Λακκούβες σε δρόμο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Στο φανάρι ακριβως μπροστά απο κατάστημα προ-πο.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΟΓΚΩΔΗΣ ΣΑΚΟΣ ΜΕ ΣΑΒΟΥΡΑ ΚΑΙ ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ

Λακκούβες σε δρόμο
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  1   1

ΜΙΚΡΗ ΛΑΚΟΥΒΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΥΔΑΠ