Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Λακκούβες σε δρόμο
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  0   0

Λακκούβα παράλληλα με το δεξί (εισερχόμενοι από Αβέρωφ) πεζοδρόμιο

Φρεάτια
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   0

ΒΟΥΛΩΜΈΝΟ ΦΡΕΑΤΙΟ ΥΔΑΤΩΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΔΩΝ

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Η λάμπα αναβοσβήνει χωρίς λόγο

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   2

Εδω και δυο μερες παλι τα φώτα της Διγενη Ακριτα δεν ανάβουν το βραδυ,μετα τις βροχές εγινε αυτο . Εχω...

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   3

Υπάρχουν εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα καθώς επίσης και σταθμευμένα σε σταθερή βάση πάνω στο πεζοδρόμιο...

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Έχει μετακινηθεί;/ εξαφανισθεί ο μπλε κάδος ανακύκλωσης που υπήρχε έξω από τοΜητροπολιτικό Κοινωνικό...

Λακκούβες σε δρόμο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   1

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΡΟΥΜΕΛΗΣ ΑΝΕΒΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΔΕΞΙΑ ΣΤΟ 21-23 ΑΡΙΘΜΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΛΑΚΟΥΒΑ ΑΜΕΣΩΣ...

issue photo #90
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   4

κλαδια εξω απο το νηπιαγωγείο

issue photo #89
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

Γυαλιά εξω απο το καδο και ενα ντουλαπι μικρο

issue photo #88
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

διάφορα ογκώδη

issue photo #87
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδια

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

ΠΟΛΛΑ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ ΠΙΣΩ. ΑΠΟ ΚΑΔΟΥΣ

issue photo #85
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Καθαρισμός γηπέδου 5×5 στο οικογενειακό πάρκο, λόγο βροχής παρασύρθηκαν στον τάπητα ξερά χόρτα και φύλλα.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   1

ΠΕΡΙΠΟΥ 15 ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΜΠΑΖΑ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΚΑΔΟ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ

issue photo #83
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Διαρροή νερού από το δίκτυο μέσα στον Βοτανικό κήπο στο οικογενειακό πάρκο.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Στρώμα

Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Κλαδιά

issue photo #79
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδιά

issue photo #78
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

κλαδιά

issue photo #77
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Σπασμένη πόρτα και χαλασμένη περίφραξη στην παιδική χαρά έναντι του τραμ στο Ελληνικό.