Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #48
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδιά στο 7ο Δημοτικό απο την Κομνηνών.

issue photo #47
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Πολλά ξύλα, ντουλάπια, θρανια και οι μπασκετες απο το 4ο Δημοτικό Αργυρούπολης

issue photo #46
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδιά

issue photo #45
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Εχει πάρει κλίση το πεύκο και τα κλαδια ειναι πολυ χαμηλά.

issue photo #44
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

Σπασμένα ελενιτ και σωλήνες

issue photo #43
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

Αυστηρό κλάδεμα δένδρων σε παροδο που εχουν δημιουργήσει έντονο πρόβλημα στην διέλευση των ενοίκων. Το...

issue photo #34
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Καθαρισμός οικοπέδου. Μικρη επιφάνεια

issue photo #33
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

κλαδεμα εχει κλείσει η πρόσοψη του μαγαζιού. Πρέπει να γινει άμεσα

issue photo #32
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

κλαδεμα απο τις παραφυάδες

issue photo #31
Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Σπασμένος αγωγός ΑΡΔΕΥΤΙΚΟΎ πλατείας Σουρμένων. Ήρθε η ΕΥΔΑΠ και το έσκαψε. Είναι αρμοδιότητα του Δήμου

issue photo #30
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδιά απο καθαρισμό πεύκων στην άκρη του δρόμου.

issue photo #29
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Καθαρισμός χόρτων στο πεζοδρόμιο της Αλεξιουπόλεως απο Θουκυδίδου έως Πλατεία. Συνεννόηση με υπηρεσία...

issue photo #28
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Καθαρισμός των νερόλακκων της Πόντου, από Μαρ. Γερουλάνου έως Κύπρου ιδίως δεξιά πλευρά.

issue photo #27
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Απομάκρυνση απο το πεζοδρομιο μεγάλου κλαδιού απο πτώση.

issue photo #26
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδεμα δενδρων και φοίνικα. Επικίνδυνα σε περαστικους και παιδιά.

issue photo #25
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Δεν υπαρχει ορατότητα

issue photo #24
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Η πικροδάφνη εχει κλείσει το πεζοδρομιο και τον κάδο.

issue photo #23
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδιά πίσω απο τους κάδους στην παιδική χαρά στην πλατεία Βάρναλη.

issue photo #22
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Να φύγει μόνο το σπασμένο πλαστικό μπόκ και η άμμος με JCB

issue photo #21
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

πριονίδια και ξύλα, απομάκρυνση με ανοικτό φορτηγό (Παναγίτσα)