Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #458
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  2   1

Έχει κοπεί η πινακίδα

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  3   0

Toyota Cellica Άσπρη χωρίς πινακίδες,παρκαρισμένη στον δρόμο πάνω από 8 μήνες πιάνοντας θέση στάθμευσης

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  2   0

Η ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΗΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Φρεάτια
Υποβλήθηκε πριν 4 χρόνια
  0   0

βουλωμένα φρεάτια ομβρίων υδάτων

Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  3   0

Από την Κυριακή 24/1, το οδόστρωμα - σε μήκος περίπου 30 μέτρων - είναι βρεγμένο. Ειδοποίησα δύο φορές την ΕΥΔΑΠ...

issue photo #453
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

Η τσουλήθρα ξεκινά από έδαφος με χαλίκια και καταλήγει σε πλαστικό τάπητα. τα παιδάκια την χρησιμοποιούν για...

issue photo #452
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Κλαριά σε πεζοδρόμιο

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   0

Δίπλα στον κάδο, υπάρχουν ΠΟΛΛΑ κλαδια που κλείνουν το πεζοδρόμιο και εμποδίζουν το μόνιμο παρκάρισμα...

issue photo #450
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Παράνομο και επικίνδυνο κλείσιμο πεζοδρομιου

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

Κλάδεμα δεντρων από Δ. Ακρίτα 76 εως Αρισταρχου 99 Προσβαση απο το πεζοδρομιο με δυσκολία λόγω χαμηλων κλαδιών.

issue photo #448
Λακκούβες σε δρόμο
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   2

Κατεστραμμενο πεζορδομιο απο Δ. Ακρίτα 76 εως Αρισταρχου 99

issue photo #447
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

Μπάζα και ξύλινα συρτάρια πεταμένα στο πεζοδρόμιο.

issue photo #446
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   3

Πόρτες πεταμένες στο πεζοδρόμιο και ρολλά πίσω από τον κάδο αλλά και μέσα στον κάδο ανακύκλωσης!!!

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   3

Στην πλατεία του σταθμού του ΜΕΤΡΟ της Αργυρούπολης, στις 06:00 το πρωί δεν υπάρχει επαρκής φωτισμός. Υπάρχει...

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Τοποθέτηση κάδου

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  2   2

BMW μαυρη χωρις πινακιδες πανω απο χρονο Πιανει πεζοδρομιο και θεση παρκιν

issue photo #442
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

Μπαζα και χωματα απο σκαψιμο του δρομου, αφημενα αρκετο καιρο..

issue photo #441
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Μετά από κάθε βροχή το νερό παραμένει για πολλές ημέρες.

issue photo #440
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Επισκευή πόρτας στην παιδικά χαρά του οικογενειακού πάρκου στο Ελληνικό.

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Υποβλήθηκε πριν 4 χρόνια
  0   1

Τοποθέτηση μπλε κάδου ανακύκλωσης