Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #475
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

Έχει σπάσει χαμηλά ο κορμός στα δύο και κουνιέται επικίνδυνα. Πρέπει να κοπεί άμεσα για να μην πέσει και...

Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   0

Σπασμένες πλάκες και κράσπεδο πεζοδρομίου

Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   0

Οι πλάκες σε περισσότερα απο ένα σημείο έχουν σπάσει. Ομως σ'ένα συγκεκριμένο σημείο κάνουν μια μεγάλη...

issue photo #472
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

Εθνάρχου Μακαρίου 21 Αργυρούπολη

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   0

ΑΝΑΒΟΣΒΗΝΕΙ Η ΛΑΜΠΑ ΤΗΣ ΔΕΗ

Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   1

Καλησπέρα σας. Καθημερινά στο μετρό στο Ελληνικό στην στάση στροφή Ιασωνίδου περιμένουν όρθιοι κάθε ...

Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   1

Σπασμένες πλάκες

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   0

Σας ευχαριστουμε εμεις οι ενοικοι της πολυκατοικιας της οδου Ελ. Βενιζελου 23 για την αποκατασταση του...

Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

Κύριε Δήμαρχε - Αγαπητοί κ. της τεχνικής υπηρεσίας. Με αφορμή την μαλλον απρόσμενη απάντηση σας όσον αφορά...

issue photo #460
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Η λάμπα του δρόμου στην οδό Πόντου 45 είναι καμμένη , με αποτέλεσμα το βράδυ να είναι πολύ σκοτεινα

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 4 χρόνια
  0   0

Το δέντρο βρίσκεται στην μάντρα της οικίας μου από την εξωτερική πλευρά είναι κουκουναριά και χρειάζεται...

issue photo #458
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  2   1

Έχει κοπεί η πινακίδα

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  3   0

Toyota Cellica Άσπρη χωρίς πινακίδες,παρκαρισμένη στον δρόμο πάνω από 8 μήνες πιάνοντας θέση στάθμευσης

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  2   0

Η ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΗΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Φρεάτια
Υποβλήθηκε πριν 4 χρόνια
  0   0

βουλωμένα φρεάτια ομβρίων υδάτων

Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  3   0

Από την Κυριακή 24/1, το οδόστρωμα - σε μήκος περίπου 30 μέτρων - είναι βρεγμένο. Ειδοποίησα δύο φορές την ΕΥΔΑΠ...

issue photo #453
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

Η τσουλήθρα ξεκινά από έδαφος με χαλίκια και καταλήγει σε πλαστικό τάπητα. τα παιδάκια την χρησιμοποιούν για...

issue photo #452
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Κλαριά σε πεζοδρόμιο

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   0

Δίπλα στον κάδο, υπάρχουν ΠΟΛΛΑ κλαδια που κλείνουν το πεζοδρόμιο και εμποδίζουν το μόνιμο παρκάρισμα...

issue photo #450
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Παράνομο και επικίνδυνο κλείσιμο πεζοδρομιου