Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #416
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

Ογκώδη αντικείμενα

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

Καμένη λάμπα στο τέρμα της οδού Αλ.Οικονόμου και πάρκο ΤΡΑΜ στο Ελληνικό.

issue photo #414
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   1

Ξεθωριασμένο stop

Λακκούβες σε δρόμο
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   1

ΛΑΚΚΟΥΒΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ, ΔΕΞΙΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΡΟΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΩΝ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ...

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   0

ΠΑΛΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ, ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ

issue photo #410
Λακκούβες σε δρόμο
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   2

Στο σημείο υπάρχει ανωμαλία στο πεζοδρόμιο με κίνδυνο για τους πεζούς

issue photo #409
Λακκούβες σε δρόμο
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   4

σπασμένο οδόστρωμα κάθετα στον δρομο πάνω στην στροφη

issue photo #408
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   0

Ο δρόμος επί της Αθανασίου Διάκου και Αργοναυτών είναι γεμάτος σκουπίδια, όπως επίσης και τριγύρω από του...

issue photo #407
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   0

Γ. Παπανδρέου και Γραβιάς. Σπασμένο πεζοδρόμιο σε αρκετά κεντρικό σημείο.

issue photo #406
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   1

Στον παράδρομο της Βουλιαγμένης γωνία με Ρούμελης 1 (λίγα μέτρα από μετρό Άλιμος, σημείο με πολύ μεγάλη...

issue photo #405
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   0

Στα όρια του δήμου μας με τον δήμο Αλίμου υπάρχουν 2 συνεχόμενες διασταυρώσεις όπου σε κανέναν δρόμο δεν...

issue photo #404
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

φυλλα και χόρτα χυμα διπλα απο του κάδους

issue photo #403
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

εχει φυτρώσει στον δρόμο

issue photo #402
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΠΕΡΙΠΟΥ. ΕΝΑ. ΦΟΡΤΗΓΟ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΕΠΙ. ΤΟΥ. ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΛΛΑ. ΚΑΙ. ΕΠΙ ΤΟΥ. ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΑΡΚΕΤΑ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ ΕΛΙΑΣ. ΕΠΙ. ΤΟΥ. ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΠΟΛΛΑ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΕΠΙ. ΤΟΥ. ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ

issue photo #399
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΠΟΛΛΑ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΕΠΙ ΤΟΥ. ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ .ΔΙΑΒΑΣΗ. ΜΑΘΗΤΩΝ

issue photo #398
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

κλαδιά έχουν ξεραθεί και σκορπίζουν.

issue photo #397
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   1

Αποκατάσταση 1,3 μέτρο ρυθρου εξω απο την εισοδο της πολυκατοικίας.