Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #427
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Να ελευθερωθεί ολο το πεζοδρόμιο

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

Κλαδιά

issue photo #425
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Διγενή Ακρίτα & Κορυτσάς Αργυρούπολη. Παίζει να είναι εκεί 4-5 μήνες

issue photo #424
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  2   3

τους εχουν αφαιρέσει και τους τροχούς

issue photo #423
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

κλαδια

issue photo #422
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

αρκετές λάμπες δεν αναβουν στον παραδρομο απο Πλαισιο προς Αθηνα.

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  2   1

Σπασμένο ροδακι κάδου απορριμμάτων εξω απο πολυκατοικία Πελοπονησσου 87.

issue photo #420
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   2

Εγκαταλελειμμένη μοτοσυκλέτα

Περισυλλογή Ανακυκλώσιμων υλικών και συσκευών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Έχω ένα παλιό χαλασμένο ψυγείο προς ανακύκλωση και δεν θέλω να τι αφήσω έξω στο δρόμο. Παρακαλώ αν υπάρχει η...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   0

3 Φωτιστικά δρόμου σβηστά

issue photo #417
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΠΟΛΛΑ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΣΤΟ. ΠΑΡΚΑΚΙ. ΜΠΡΟΣΤΑ. ΑΠΟ. ΤΟ. ΠΕΤΡΙΝΟ. ΘΕΑΤΡΑΚΙ

issue photo #416
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

Ογκώδη αντικείμενα

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

Καμένη λάμπα στο τέρμα της οδού Αλ.Οικονόμου και πάρκο ΤΡΑΜ στο Ελληνικό.

issue photo #414
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   1

Ξεθωριασμένο stop

Λακκούβες σε δρόμο
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   1

ΛΑΚΚΟΥΒΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ, ΔΕΞΙΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΡΟΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΩΝ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ...

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   0

ΠΑΛΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ, ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ

issue photo #410
Λακκούβες σε δρόμο
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   2

Στο σημείο υπάρχει ανωμαλία στο πεζοδρόμιο με κίνδυνο για τους πεζούς

issue photo #409
Λακκούβες σε δρόμο
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   4

σπασμένο οδόστρωμα κάθετα στον δρομο πάνω στην στροφη

issue photo #408
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   0

Ο δρόμος επί της Αθανασίου Διάκου και Αργοναυτών είναι γεμάτος σκουπίδια, όπως επίσης και τριγύρω από του...