Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #1599
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Υπάρχουν αντικείμενα για αποκομιδή, είδα περιεργως ότι ο ένας κάδος είναι και αναποδογυρισμενος δεν ξέρω...

issue photo #1604
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Το σημείο αυτό είναι στην μεγάλου Αλεξάνδρου στην πλατεία Ρήγα Φερραίου μπροστά στην παιδική χαρά. Όλοι συο...

issue photo #1603
Περισυλλογή Ανακυκλώσιμων υλικών και συσκευών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Περισυλλογή ανακύκλωσης

issue photo #1611
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Καταχωρήθηκε πριν 4 μήνες
  2   1

Την Παρασκευη 12/6 μας αλλαξαν την κολωνες σε led και σας ευχαριστουμε διοτι ο φωτισμος ειναι αποστευτος. Το...

issue photo #1610
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Καταχωρήθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

Έχουν σπάσει τα σκαλοπάτια της τσουληθρας

issue photo #1609
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

Δεν περνάει το φως λόγω δέντρων. χρειάζεται κλάδεμα

issue photo #1583
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Παρατημένα αυτοκίνητα

issue photo #1598
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Καμένη λάμπα

Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Ανεξέλεγκτη απόρριψη οικιακών αποβλήτων (καναπέδες ξύλινοι, υφάσματα, κλπ) στην οδό Λεωφ. Ποσειδώνος...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Σε δύο σημεία επί της Ανεξαρτησίας στο χώρο στάθμευσης δίπλα στο πάρκο 208. Το σημείο στον χάρτη είναι κατά...

issue photo #1587
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Παρακαλώ για την περισυλλογή κλαδιών και φύλλων από κόψιμο κήπων στην οδό Πρώτη, τα οποία βρίσκονται 2...

issue photo #1596
Καθαριότητα και Ανακύκλωση
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   1

Ο κάδος αυτός είναι ήδη πολλές ημέρες γεμάτος, έχουν ρίξει ενδεχομένως και άλλα σκουπίδια και μυρίζει

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν 5 μήνες
  0   1

Αγαπητοί Κύριοι, Ως κάτοικος του Δήμου Ελληνικού, θα ήθελα να εκφράσω το γενικευμένο παράπονό μου για τη...

issue photo #1592
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  2   0

Παρακαλώ περάστε από την οικία μου Μεγάλου Αλεξάνδρου 61 έχω αφήσει στο πεζοδρόμιο μεγάλες α σακούλες με χώμα...

issue photo #1591
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Περισυλλογή κυβολιθων

issue photo #1588
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Στην οδο Πρώτη υπάρχουν 4 κάδοι (1 πράσινος και 3 μπλε), οι οποίοι εξυπηρετούν 6 πολύκατοικίες εκ' των οποίων οι...

issue photo #1586
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Αντικατασταση απο μπλε σε πρασινο καδο. Εδω και 3 μηνες αντιμετωπιζουμε προβλημα με το καδο απορριματων....

issue photo #1584
Καθαριότητα και Ανακύκλωση
Σε εξέλιξη πριν 5 μήνες
  0   2

Για τουλάχιστον 10 χρόνια υπήρχε κάδος στην Αγίας Λαύρας και Φιλελληνων γωνία. Πριν 40 μέρες περίπου ο κάδος...

issue photo #1585
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

αποψίλωση χόρτων

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Παρακαλώ να περάσει το φορτηγό είναι μεγάλες σακούλες με χώμα ξερά κλαδιά κλπ από καθαρισμό κήπου. Είχε...