Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #407
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   0

Γ. Παπανδρέου και Γραβιάς. Σπασμένο πεζοδρόμιο σε αρκετά κεντρικό σημείο.

issue photo #406
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   1

Στον παράδρομο της Βουλιαγμένης γωνία με Ρούμελης 1 (λίγα μέτρα από μετρό Άλιμος, σημείο με πολύ μεγάλη...

issue photo #405
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   0

Στα όρια του δήμου μας με τον δήμο Αλίμου υπάρχουν 2 συνεχόμενες διασταυρώσεις όπου σε κανέναν δρόμο δεν...

issue photo #404
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

φυλλα και χόρτα χυμα διπλα απο του κάδους

issue photo #403
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

εχει φυτρώσει στον δρόμο

issue photo #402
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΠΕΡΙΠΟΥ. ΕΝΑ. ΦΟΡΤΗΓΟ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΕΠΙ. ΤΟΥ. ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΛΛΑ. ΚΑΙ. ΕΠΙ ΤΟΥ. ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΑΡΚΕΤΑ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ ΕΛΙΑΣ. ΕΠΙ. ΤΟΥ. ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΠΟΛΛΑ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΕΠΙ. ΤΟΥ. ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ

issue photo #399
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΠΟΛΛΑ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΕΠΙ ΤΟΥ. ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ .ΔΙΑΒΑΣΗ. ΜΑΘΗΤΩΝ

issue photo #398
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

κλαδιά έχουν ξεραθεί και σκορπίζουν.

issue photo #397
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   1

Αποκατάσταση 1,3 μέτρο ρυθρου εξω απο την εισοδο της πολυκατοικίας.

issue photo #396
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

του πεζοδρομιου απο τα κλαδια και το χαλικι της παιδικης χαρας στην Βάρναλη που επεσε απο εξω κατα την...

issue photo #395
Λακκούβες σε δρόμο
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   1

Πίνδου 34 & 36, Αργυρούπολη

issue photo #394
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   0

Παρ΄ολίγον πρόκληση ατυχήματος απο την αυθαίρετη τοποθέτηση πινακίδας γνωστού καταστήματος .Η πινακίδα...

issue photo #393
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Επισκευή πόρτας στον Βοτανικό κήπο του οικογενειακού πάρκου.

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  2   1

Είναι τουλάχιστον δύο μέρες τώρα που δεν ανάβουν όλα τα φώτα κατά μήκος των οδών Ζακύνθου, Σολωμού και Νυμφών.

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Καμένος προβολέας μέσα στο μπάσκετ δίπλα στο 3ο δημοτικό Ελληνικού.

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Καμένος προβολέας μέσα στο οικογενειακό πάρκο.

Περιβάλλον και Πράσινο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   0

Αποκομιδή κλαδιών

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   0

Εδώ και 3 εβδομάδες λείπει ο πράσινος κάδος που υπήρχε στον παράδρομο της Βουλιαγμένης στην αρχή της Θήρας....