Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #387
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Στη Φαβιερου αναμεσα στο 3 και το 5 υπαρχουν κομμενα κλαδια.

issue photo #386
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΚΛΑΔΙΑ ΈΞΩ ΑΠΟ ΤΟ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΕΛΛΗΝΙΚΟΎ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΒΟΣΠΌΡΟΥ.

issue photo #385
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΚΛΑΔΙΩΝ ΔΕΝΔΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΡΟΥΜΕΛΗΣ 31

issue photo #384
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο αναριθμο πάνω απο ένα χρόνο.

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

Σπασμένος κάδος απορριμμάτων Αθανασίου Διάκου 93 λίγο πριν την Κορίνθου

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   2

Κινδυνεύουν διερχόμενα αυτοκίνητα γιατί φεύγει απο την θέση του και μπαίνει στον δρόμο.

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Καμένη λάμπα έξω από το μπάσκετ του 3ου δημοτικού Ελληνικού Αγ.Παρασκευής και Βοσπόρου.

issue photo #380
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

Αντικατάσταση δέντρου στην οδό Βοσπόρου Ελληνικό μπορούμε να πάρουμε από τα απέναντι παρτέρια που έχει...

issue photo #379
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Κλαδιά σε πεζοδρόμιο και δρόμο

issue photo #378
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Κλαδιά σε πεζοδρόμιο και δρόμο

issue photo #377
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

κλαριά σε πεζοδρόμιο

Φρεάτια
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  1   2

ΦΡΕΑΤΙΟ ΒΟΥΛΟΜΕΝΟ!!!!

issue photo #374
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΠΟΛΛΑ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΕΠΙ. ΤΟΥ. ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ. ΕΜΠΟΔΙΖΟΥΝ. ΤΗΝ. ΔΙΑΒΑΣΗ. ΤΩΝ. ΜΑΘΗΤΩΝ

issue photo #373
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

απαραδεκτη συμπεριφορά Δημοτη απο την ενεργεια αυτη. Να μαζευτουν άμεσα.

issue photo #372
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Κλαριά στο πεζοδρόμιο

issue photo #371
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

Είναι έτοιμος να πέσει

issue photo #370
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   3

Έχουν κλείσει το πεζοδρόμιο έξω ακριβώς από το Νηπιαγωγείο της Φλέμινγκ.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   0

στο πεζοδρόμιο επί της οδού Πελοποννήσου 122 πίσω από κάδο απορριμάτων υπάρχουν κομμένα κλάδια , σακκούλες με...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Στρώμα στο πεζοδρόμιο

issue photo #367
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

εχει κλειστεί το πεζοδρομιο και ειναι και στο ουρανο του αυτοκινήτου. να γινει και μεζινεζα στο κοματι του...