Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 4 χρόνια
  0   0

Δύο δέντρα που βρίσκονται στο πεζοδρόμιο θέλουν κλάδεμα δίοτι σύντομα θα προκαλέσουν πρόβλημα στα καλώδια...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

Εδω και δύο περίπου χρόνια η λάμπα στο στύλο της ΔΕΗ είναι καμένη παρακαλώ για την αλλάγη της, ευχαριστώ.

issue photo #364
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΣΠΑΣΜΕΝΟ. ΣΚΑΛΙ. ΣΤΟ. ΠΟΛΥΠΑΙΧΝΙΔΟ. ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ. ΒΙΔΑ.

issue photo #363
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

Αλλαγη λαμπας επειγοντως

issue photo #362
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   0

κλαδιά, κλπ. στο πεζοδρόμιο, προς περισυλλογή.. Ευχαριστώ!

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Η ΛΑΜΠΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΒΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ

Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  1   1

Έχει σπάσει το σιδερένιο κολωνάκι επί του πεζοδρομίου και έχει φύγει και το τσιμέντο, επί της 31ης οδού Νο 13,...

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  0   1

Στο πάρκο επι της 29ης & Ελ.Βενιζέλου στο Ελληνικό βρίσκεται ένα ψηλό μακρόστενο πεύκο που είναι γεμάτο απο...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   0

Πίσω από τους κάδους απορριμάτων μπροστά από το 7ο Δημοτικό Σχολείο υπάρχουν πολλά κλαδιά στο πεζοδρόμιο.

issue photo #357
Λακκούβες σε δρόμο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  2   1

Πολύ επικίνδυνη λακουβα στην στροφή.

issue photo #356
Λακκούβες σε δρόμο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  4   2

χαλασμένο πεζοδρομιο σε 2 σημεία στον αριθμό 2 Β. της Καλλιπολεως

issue photo #355
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

Αφημένα περίπου 5 μέρες εμποδίζουν πεζούς Κ οχήματα

issue photo #354
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

να κόψουμε τον κορμό μετά απο πτώση μεσα στο άλσος. Τα κλαδιά ειναι στο πάρκινγκ. Απέναντι απο Αρισταρχου 5...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

χαλασμένη λαμπα σε στυλό

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Αυτοκίνητο χωρίς πινακιδες εχει κλεισει εντελώς το πεζοδρομιο

issue photo #351
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

Παλιά έπιπλα στην Β' είσοδο του οικογενειακού πάρκου.

issue photo #350
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

πολλά σκουπίδια

issue photo #349
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   3

επικίνδυνο μεταλικο κολωνακι πρεπει να αφαιρεθεί.

issue photo #348
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Σε εξέλιξη πριν 4 χρόνια
  2   2

εδώ στη πλατεία μας υπάρχουν 15 τέτοια δέντρα,μήπως θα ήταν πρέπον να γίνει ένα καθάρισμα τους(που δεν έχει...

issue photo #347
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΔΙΠΛΟ. ΣΤΡΩΜΑ. ΕΠΙ. ΤΟΥ. ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ. ΠΙΣΩ. ΑΠΟ. ΟΙΚΙΑΚΟ. ΚΑΔΟ