Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

ΠΟΛΛΑ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ ΠΙΣΩ. ΑΠΟ ΚΑΔΟΥΣ

issue photo #85
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Καθαρισμός γηπέδου 5×5 στο οικογενειακό πάρκο, λόγο βροχής παρασύρθηκαν στον τάπητα ξερά χόρτα και φύλλα.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

ΠΕΡΙΠΟΥ 15 ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΜΠΑΖΑ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΚΑΔΟ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ

issue photo #83
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Διαρροή νερού από το δίκτυο μέσα στον Βοτανικό κήπο στο οικογενειακό πάρκο.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Στρώμα

Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Κλαδιά

issue photo #79
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

κλαδιά

issue photo #78
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

κλαδιά

issue photo #77
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

Σπασμένη πόρτα και χαλασμένη περίφραξη στην παιδική χαρά έναντι του τραμ στο Ελληνικό.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΔΟ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΠΟΛΛΗ ΣΣΒΠ ΠΟΛΛΗ ΣΑΒΟΥΡΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΔΟ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ.

Φρεάτια
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   0

τέρμα οδού Αγίας Παρασκευής, έμπροσθεν κλειστού γυμναστηρίου και γηπέδων, τα φρεάτια χρήζουν καθαρισμού με...

Φρεάτια
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   0

Ιασωνίδου & Χαλδείας από την κάτω πλευρά (ρεύμα ανόδου οδού Ιασωνίδου)

Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   3

ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ ΦΡΑΧΤΗ ΑΥΛΗΣ

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ΑΡΚΕΤΑ. ΚΛΑΔΙΑ ΔΙΠΛΑ. ΣΤΟΝ ΚΑΔΟ

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   2

ΟΜΗΡΟΥ ΚΑΙ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΣΤΟΥΣ ΚΑΔΟΥΣ ΠΟΛΛΑ ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ

issue photo #69
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   2

Καναπές, ξύλα, ντουλάπια, μπροστά απο το 6ο νηπιαγωγείο Αργυρουπολης

issue photo #68
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

κλαδεμα της συκιας. Εχει κλεισει ολο το πεζοδρομιο. Θελει καθαριοτητα το πεζοδρομιο.

issue photo #67
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  1   1

πολλες μαυρες σακουλες με κουρτινες και ρουχα

issue photo #66
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 χρόνια
  0   1

ξυλα απο κασωματα πόρτας