Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Αποκόμιση ξερών κλαδιών και καθαρισμός

issue photo #1582
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Σκουπίδια εγκαταλελημενα αυτοκίνητα σκουπίδια ξεροχορτα

issue photo #1581
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΗ ΔΥΟ ΔΕΝΔΡΩΝ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΑΚΙΝΗΤΟΥ ΕΠΙ ΤΗς ΟΔΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑ 76 ΣΤΗΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ...

issue photo #1579
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Πολλά από τα φώτα που είναι επι της Ροζας Ιμβριώτη (από και προς την λεωφόρο Βουλιαγμένης ) δεν δουλεύουν με...

issue photo #1495
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Εγκαταλελειμμένο και πιθανώς χωρίς πινακίδες όχημα Χρυσοστόμου Σμύρνης 37 (Αργυρούπολη). Βρίσκεται στο...

issue photo #1577
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Μπάζα, παλέτες

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Ποτισμα κηπου Λυκειου.....καθημερινα το αυτοματο ποτισμα διαρκει πανω απομια ωρα....τα νερα υπερχειλιζουν και...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Από το καθαρισμό κήπου έχουν προκύψει μεγάλες σακούλες κε κλαδιά φύλλα και χώμα τα οποία βρίσκονται στο...

issue photo #1575
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Ο ιδιοκτητης του οικήματος στο 128 Πελοποννήσου κάνει ανακαίνιση και ενώ έχει κάδο, για να μην τον αλλάξει...

issue photo #1564
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  1   0

Αυτό εννουσαμε την προηγούμενη φορά, και ας στεναχωρηθουν οι επίδοξοι Πικάσο!

issue photo #1545
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   1

Στην γωνια Αγιας Λαυρας & Φιλελληνων υπηρχε πρασινος καδος συλλογής απορριματων. Το καδο καποιος τον πηρε με...

issue photo #1552
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Περισυλλογή κλαδιών

issue photo #1553
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Περισυλλογή κλαδιών

issue photo #1563
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Δημοκρίτου 60. Σαν ενημερώνω ότι θα πραγματοποιηθεί μέχρι και το Σάββατο 9 Μαίου συλλογή κλαδιών στην ανωτέρω...

issue photo #1567
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Περισυλλογή κλαδιών

issue photo #1566
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Περισυλλογή κλαδιών

issue photo #1565
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Περισυλλογή μεγάλων αντικειμένων και κλαδιών

issue photo #1576
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Επικίνδυνα κλαριά

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Οικόπεδο αγνώστου ιδιοκτήτη, γεμάτο χόρτα, που αποτελούν χώρο ανάπτυξης αποικιών τρωκτικών και εντόμων και...

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Όχημα SEAT ALTEA χωρίς πινακίδες, για το οποίο υπέβαλα αίτημα απομάκρυνσής του, πήρα απάντηση ότι το θέμα έκλεισε,...