Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #1402
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Καταχωρήθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

καλημέρα σας ευχαριστούμε για τη συνεχή και άμεση ανταπόκριση στα αιτήματα μας και στην διατήρηση της...

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Καταχωρήθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

Ο κάδος ανακύκλωσης στην Πλαπούτα 39β είναι σπασμένος με αποτέλεσμα να μην μπορούμε να ανοίξουμε το καπάκι.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Στο πλατεακι στην συμβολή των οδών Αλιμούντος και Τραπεζούντος, έχουν μαζευτεί πάλι ογκώδη αντικείμενα,...

issue photo #1392
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

πεταμένο "ολόκληρο" δέντρο....!

issue photo #1395
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

πεταμένα ολόκληρα δέντρα!

issue photo #1376
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Στο ύψος του ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ η νησίδα είναι μονίμως γεμάτη σκουπίδια και με σπασμένο προστατευτικό τοιχακι.

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Σε εξέλιξη πριν 4 μήνες
  0   0

έξω από το 11ο δημοτικό σχολείο στην Ηλεκτρουπολεως υπάρχει ενα όχημα χωρίς πινακίδες

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

οχημα

issue photo #1398
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Καταχωρήθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

Στην ηπειρωτική γωνία.

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

Τριπόλεως 62

issue photo #1384
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Επι της οδού Νίκης, υπάρχουν δυο σημεία με κομμένα κλαδιά (στο νο11 & στο νο8), ενώ απο εχθές έκαναν την εμφάνιση...

issue photo #1381
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Ογκώδη αντικείμενα ανακύκλωσης και αλλά για μέρες μπροστά και από παιδική χαρά

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Στην συμβολή των οδών Φαβιέρου και Τραπεζούντος, γύρω από τον πράσινο κάδο βρίσκονται πεταμενες μπαλέτες...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Στην συμβολή των οδών Κρήτης και Αλιμούντος, πίσω από τους κάδους απορριμμάτων βρίσκεται παρατημένα ένα...

issue photo #1361
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

σε απαντηση για την ολοκλήρωση του αιτήματος #1315 απο 27/7/19 σας επισυνάπτω 2 φώτο για να δείτε το αποτέλεσμα και...

issue photo #1344
Καθαριότητα και Ανακύκλωση
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Και ενώ το πρόβλημα παραμένει και διογκώνεται οι αρμόδιοι και υπεύθυνοι αποφασίζουν να κάνουν...

issue photo #1325
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Ντιβάνι προς αποκομιδή.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

Περισυλλογή Χόρτων και Κλαδιών

issue photo #759
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  1   0

Κλαδιά από δέντρο στο πεζοδρόμιο.

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Γιατί αναστείλατε την ελεγχόμενη στάθμευση στην Τριπόλεως στο Ελληνικό; Μειώσατε τις θέσεις στάθμευσης και...