Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #1006
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Από την αποθήκη τους τα ξεφορτώθηκαν!

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Ξύλα από παλιά ράφια, μπορούν χρησιμοποιηθουν ξανά

issue photo #1010
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Μαργαρίτας & Παρνασσού (χωρίς φωτό) Βόρεια γωνία του ίδιου πάρκου (φωτό 1) Αγ. Λαύρας & Παν. Έλη (φωτό 2) Παν. Έλη...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Κλαδιά πολλές μέρες στο πεζοδρόμιο. Είδος υγιεινής πεταμένο δίπλα στον κάδο ανακύκλωσης γωνία Ελ.Βενιζέλου...

issue photo #1016
Λακκούβες σε δρόμο
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Μετά από έργα της ΕΥΔΑΠ, εδώ και 3 εβδομάδες, έχουν μείνει τα χώματα και τα κολωνάκια πεταμένα. Επίσης έχει...

issue photo #1013
Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Χαμένη πινακίδα η οποία είναι μεγάλης ενημερωτικής σημασίας

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   2

Στην 33ης μεταξύ των πολυκατοικιών 14 και 14α υπάρχει ελάχιστος χώρος μεταξύ των 2 εισόδω των πυλωτών όπου είχε...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

ΣΤΟ ΠΙΛΑΡ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΤΗΣ ΔΕΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΠΑΖΑ

issue photo #997
Περισυλλογή Ανακυκλώσιμων υλικών και συσκευών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Σκουπίδια

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

τρεις σακούλες με χορτάρι

issue photo #996
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Σε εξέλιξη πριν ένα χρόνο
  0   0

ΣΠΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΔΟΣ ΑΠΟΡΙΜΜΑΤΩΝ

issue photo #1003
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  2   1

Άλλη μια μέρα παλαιότερη μεν αλλά επίκαιρη δε που δεν μπορούμε να περπατήσουμε στο πεζοδρόμιο της...

issue photo #1001
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  2   2

Στο δεξί μέρος κατεβαινοντας την ελευθερία. Βενιζέλου και στον αριθμό 10 καθημερινά παρκάρουν παράνομα όλων...

issue photo #967
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ NISSAN PRIMERA , ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΛΕΥΚΟ , ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ, ΒΟΣΠΟΡΟΥ 17, ΕΞΩ ΑΠΟ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Χαλασμένα φωτιστικά σώματα έξω απο το 5ο Δημοτικό σχολειο Αργυρούπολης. Και γενικά απο το ύψος της...

Λακκούβες σε δρόμο
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Επικίνδυνη λακκουβα εξω απο το 5ο Δημοτικο Αργυρουπολης, στην οδο Ανεξαρτησιας. Είδα μάλιστα έναν ηλικιωμένο...

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Σε όλο το μήκος της Ελ.Βενιζέλου τα καλαθάκια για τα σκουπίδια είναι ελάχιστα,από την περιοχή διέρχονται...

issue photo #993
Λακκούβες σε δρόμο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

κάποια στιγμή θα πρέπει να μπει στο πρόγραμμα ασφαλτόστρωση

issue photo #994
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Σε εξέλιξη πριν ένα χρόνο
  1   0

Μετα απο την διαρροη των νερων απο την σπασμενη σωλήνα Ευδαπ (Κορινθου και Πελοποννήσου) στον δρομο εχουν...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

πρέπει να αλλάξετε την λάμπα, γιατί εδώ και 4 μήνες αναβοσβήνει.