Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #1728
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 21 μέρες
  0   0

Χαλασμένος καδος

Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 22 μέρες
  0   0

Έχει ανοίξει ο υπόνομος κ τρέχουν τα απόβλητα

Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 22 μέρες
  0   0

Η κολόνα της ΔΕΗ που βρίσκεται ακριβώς μπροστά από την είσοδο μας (Αμαζόνων 64 Σούρμενα), έχει πάρα πολλές...

issue photo #1740
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 29 μέρες
  0   0

Εγκαταλελειμμένο όχημα Έχει ξαναγίνει το αίτημα και στην εφαρμογή δηλώσατε ότι έχει ολοκληρωθεί

issue photo #1739
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Καταχωρήθηκε πριν 29 μέρες
  0   0

έχουν σπάσει τα μπετά που συγκρατούν το συγκεκριμένο όργανο στη βάση με αποτέλεσμα να κουνιέται επικυνδινα...

issue photo #1736
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Περισυλλογή μπαζων που τα έχουν αποθέσει είτε στο οδόστρωμα είτε σε σακούλες. Ευχαριστούμε πολύ

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  1   0

Στο πάρκο Μυταρά και συγκεκριμένα στα όργανα γυμναστικής ενηλίκων το μεταλλικό φιλέ είναι...

issue photo #1737
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν ένα μήνα
  2   0

Κλάδεμα ελιάς γιατί καλύπτει το φωτιστικό της κολώνας με αποτέλεσμα τον περιορισμό κατά μεγάλο βαθμό της...

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Σε εξέλιξη πριν ένα μήνα
  0   0

Στην Ελευθερίου Βενιζέλου στο Ελληνικό και στο πλάι του βρεφονηπιακού σταθμού ευρίσκεται εγκατελελειμμένο...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Τα φωτιστικά δρομου είναι σβηστά σε όλο το Κάτω Ελληνικό.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  1   0

Περισυλλογή

issue photo #1717
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  1   0

Είναι ένα μεγάλο έπιπλο και δεν θέλω να το βγάλω έξω για να μην δημιουργήσω πρόβλημα. Υπάρχει άνετη πρόσβαση...

issue photo #1732
Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

εχει φυγει απο τη βαση της και θα πεσει σε κανενα διερχόμενο αυτοκίνητο

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Επανέρχομαι για τον φωτισμό στην διασταύρωση Κολχίδας και Ροδόπολης. Είναι η πιο σκοτεινή διασταύρωση στα...

issue photo #1730
Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Βιδωμα πινακίδας στοπ. Έχει ξαναγίνει αίτημα , το οποίο καταχωρήσατε ως ολοκληρωμένο παρόλο που ΔΕΝ...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Στο σταυροδρόμι Μιλήτου και Ομήρου δεν λειτουργεί ο φωτισμός σε όλες τις κολώνες μέχρι το βουνό

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  2   1

Επί της 31ης οδού 11 και δίπλα στους κάδους σκουπιδιών σακούλες χοντρές μπλε με μπάζα.Επίσης στη διασταύρωση...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Παρακαλώ όπως αποστείλατε συνεργείο προς περισυλλογή κλαδιών στα σύνορα της πολυκατοικίας της οδού Πίνδου,...

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Εγκαταλελειμμένο όχημα μάρκας BMW 520

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Βίδωμα πινακίδας stop καθώς έχει φύγει η βίδα και κουνιέται με τον αέρα. Σε περίπτωση αποκόλλησης είναι πολύ...