Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Τα φώτα παραμένουν αναμμένα όλο το 24ωρο

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Η ΛΑΜΠΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΝΤΑΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 103 ΣΒΗΝΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ , ΜΕΝΕΙ ΣΒΗΣΤΗ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ...

issue photo #920
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Στην Κομνηνών (πίσω από το Πράκτικερ) όπου είναι ο μοναδικός στους γύρω δρόμους που είναι χαρακτηρισμένος...

issue photo #915
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  1   0

Ο κάδος έχει σπασμένο καπάκι με αποτέλεσμα να μένει ανοιχτό και να είναι εστία μόλυνσης.

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

στην Ελευθερίου Βενιζέλου 10 έχει κάνει η λάμπα.Ευχαριστω πολυ

issue photo #922
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  1   1

Αναρχία επικρατεί κάθε βράδυ στην Γερουλάνου με τα σταθμευμένα αυτοκίνητα. Μήπως θα μπορούσε η Δημ....

issue photo #921
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Μήπως θα μπορούσε ο υπεύθυνος περιβάλλοντος να περάσει απ τους εμπορικούς κυρίως δρόμους της πόλης και να...

issue photo #550
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Μπορεί κάποιος απ το Δήμο να δώσει κάποια εξήγηση γιατί αυτό το πεύκο κόπηκε; Φυτεύτηκε απ τους παππούδες μας...

issue photo #548
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν ένα χρόνο
  1   1

Η ελιτσα αυτή κόπηκε στα "σταυρώματα" πρόπερσι και πέρσι κόπηκε στη μέση του κορμού της. Υπάρχει κάποιος...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Στους δρόμους Δραγατσανίου, Αντιγόνης & Αγ. Παρασκευής στο ύψος της Πραξιτέλους δεν ανάβουν οι λάμπες

issue photo #919
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

καλό θα ήταν κάποια στιγμή να κάνετε την βρύση λειτουργική. Προς το παρόν τρέχει και πρέπει να φτιαχτεί

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Η πόρτα εισόδου της παιδικής χαράς επί της Ελ.Βενιζέλου στο Ελληνικό είναι χαλασμένη. Συγκεκριμένα, ένας...

issue photo #916
Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Απαράδεκτη εικόνα ειναι η κουρελιασμενη σημαία στο κτίριο της πολεοδομίας, πρεπει να αντικατασταθει άμεσα,...

issue photo #914
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Σπασμένα ξύλινα κάγκελα στην παιδική χαρά επί της Ελευθερίου Βενιζέλου και Σκιάθου

issue photo #912
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Παλιά κουφώματα και ρολά.

issue photo #911
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  1   0

Μεγάλο κλαδί από δέντρο δίπλα στους κάδους.

issue photo #909
Περισυλλογή Ανακυκλώσιμων υλικών και συσκευών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Χαρτόνια και ένα ξύλινο κουτί

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  1   0

εγκαταλελειμμενο όχημα χωρίς πινακιδες για πανω απο 1 μηνα

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

υπαρχουν πολλα ξερα χορτα, φυτα και ξυλα στο οικοπεδο κοντα στην μαντρα που συνορευουν αλλα σπιτια και...

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Υποβλήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Ενημερωτική αφίσα για χειμερινές προβολες. Στην γωνία του σταθμού Μετρό υπάρχει μεγάλη αφίσα για τις...