Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Οχημα χωρίς πινακιδες εδω και καποιες εβδομαδες. ένα μαυρο mazda

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Περισσυλογή κλαδιών από οδό Εθνάρχου Μακαρίου γωνία με οδό Τριπόλεως στο Ελληνικό

Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   1

Ευχαριστώ κατ´αρχάς για την επισκευή στον μεντεσέ πόρτας εισόδου παιδικής χαράς επί της Ελ....

issue photo #933
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  1   0

Αυτός είναι ο κάδος που έχει "ολοκληρωθεί" σύμφωνα με τις υπηρεσίες του δήμου στα αιτήματα με αριθμό 915 & 925......

Αδέσποτα Ζώα συντροφιάς
Υποβλήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

κάτω από το γήπεδο ελληνικού στο πάρκινγκ ορμάνε σε παιδιά. Ε πικινδυνο. Τα έχει μέσα στο πάρκινγκ λεωφορείων

issue photo #932
Λακκούβες σε δρόμο
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Αποκόλληση προστατευτικου καλύμματος φρεάτιου. Κίνδυνος πτώσης και εκταμενης φθοράς σε ελαστικά των...

issue photo #928
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Έχει φύγει το κάλυμμα και τα καλώδια είναι εκτεθειμένα

issue photo #925
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  1   0

Ο κάδος έχει σπασμένο καπάκι και εκτός του ότι δεν ανοίγει, είναι εστία μόλυνσης και οσμών. Επειδή το έχω...

issue photo #929
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Πάνω στο πεζοδρόμιο υπάρχουν κομμένα κλαδιά δέντρων και σιγά σιγά συσσωρεύονται και άλλα σκουπίδια όπως...

issue photo #931
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Σε εξέλιξη πριν ένα χρόνο
  0   0

Είναι χρόνια εγκαταλελειμμένο στη Γράμμου έξω από το παλαιό ΚΑΠΗ

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Τα φώτα παραμένουν αναμμένα όλο το 24ωρο

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Η ΛΑΜΠΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΝΤΑΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 103 ΣΒΗΝΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ , ΜΕΝΕΙ ΣΒΗΣΤΗ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ...

issue photo #920
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Στην Κομνηνών (πίσω από το Πράκτικερ) όπου είναι ο μοναδικός στους γύρω δρόμους που είναι χαρακτηρισμένος...

issue photo #915
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  1   0

Ο κάδος έχει σπασμένο καπάκι με αποτέλεσμα να μένει ανοιχτό και να είναι εστία μόλυνσης.

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

στην Ελευθερίου Βενιζέλου 10 έχει κάνει η λάμπα.Ευχαριστω πολυ

issue photo #922
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  1   1

Αναρχία επικρατεί κάθε βράδυ στην Γερουλάνου με τα σταθμευμένα αυτοκίνητα. Μήπως θα μπορούσε η Δημ....

issue photo #921
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Μήπως θα μπορούσε ο υπεύθυνος περιβάλλοντος να περάσει απ τους εμπορικούς κυρίως δρόμους της πόλης και να...

issue photo #550
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Μπορεί κάποιος απ το Δήμο να δώσει κάποια εξήγηση γιατί αυτό το πεύκο κόπηκε; Φυτεύτηκε απ τους παππούδες μας...

issue photo #548
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν ένα χρόνο
  1   1

Η ελιτσα αυτή κόπηκε στα "σταυρώματα" πρόπερσι και πέρσι κόπηκε στη μέση του κορμού της. Υπάρχει κάποιος...