Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Στους δρόμους Δραγατσανίου, Αντιγόνης & Αγ. Παρασκευής στο ύψος της Πραξιτέλους δεν ανάβουν οι λάμπες

issue photo #919
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

καλό θα ήταν κάποια στιγμή να κάνετε την βρύση λειτουργική. Προς το παρόν τρέχει και πρέπει να φτιαχτεί

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Η πόρτα εισόδου της παιδικής χαράς επί της Ελ.Βενιζέλου στο Ελληνικό είναι χαλασμένη. Συγκεκριμένα, ένας...

issue photo #916
Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Απαράδεκτη εικόνα ειναι η κουρελιασμενη σημαία στο κτίριο της πολεοδομίας, πρεπει να αντικατασταθει άμεσα,...

issue photo #914
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Σπασμένα ξύλινα κάγκελα στην παιδική χαρά επί της Ελευθερίου Βενιζέλου και Σκιάθου

issue photo #912
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Παλιά κουφώματα και ρολά.

issue photo #911
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  1   0

Μεγάλο κλαδί από δέντρο δίπλα στους κάδους.

issue photo #909
Περισυλλογή Ανακυκλώσιμων υλικών και συσκευών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Χαρτόνια και ένα ξύλινο κουτί

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  1   0

εγκαταλελειμμενο όχημα χωρίς πινακιδες για πανω απο 1 μηνα

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

υπαρχουν πολλα ξερα χορτα, φυτα και ξυλα στο οικοπεδο κοντα στην μαντρα που συνορευουν αλλα σπιτια και...

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Υποβλήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Ενημερωτική αφίσα για χειμερινές προβολες. Στην γωνία του σταθμού Μετρό υπάρχει μεγάλη αφίσα για τις...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

ΔΕΝ ΑΝΑΒΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Εδώ και 4 μέρες δε λειτουργεί η λάμπα που βρίσκεται στην Οδό Τριπόλεως 43, 16777 πάνω από τον κάδο ανακύκλωσης....

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Σας παρακαλώ να ενημερώσετε τους οδό καθαριστές να τοποθετούν τους κάδους όπως πρέπει και όχι να τους...

Περιβάλλον και Πράσινο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  1   0

Έχει σπάσει το πεντάλ και δέν ανοίγει εύκολα ο κάδος.

issue photo #884
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Μπάζα στον δρόμο

issue photo #891
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Ογκώδη απορριμμάτα στον ποδηλάτη Γερουλανου τοδρομο

issue photo #902
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

κλαδια ξερα

issue photo #904
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Υπάρχουν ξερά χόρτα -κλαδιά και λοιπά μπάζα γύρω-πίσω από κάδους απορριμάτων. Εκκρεμεί και αίτημα σε Δήμο από...

issue photo #905
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

περιφραξη