Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #1001
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  3   2

Στο δεξί μέρος κατεβαινοντας την ελευθερία. Βενιζέλου και στον αριθμό 10 καθημερινά παρκάρουν παράνομα όλων...

issue photo #967
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ NISSAN PRIMERA , ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΛΕΥΚΟ , ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ, ΒΟΣΠΟΡΟΥ 17, ΕΞΩ ΑΠΟ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Χαλασμένα φωτιστικά σώματα έξω απο το 5ο Δημοτικό σχολειο Αργυρούπολης. Και γενικά απο το ύψος της...

Λακκούβες σε δρόμο
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Επικίνδυνη λακκουβα εξω απο το 5ο Δημοτικο Αργυρουπολης, στην οδο Ανεξαρτησιας. Είδα μάλιστα έναν ηλικιωμένο...

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Σε όλο το μήκος της Ελ.Βενιζέλου τα καλαθάκια για τα σκουπίδια είναι ελάχιστα,από την περιοχή διέρχονται...

issue photo #993
Λακκούβες σε δρόμο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

κάποια στιγμή θα πρέπει να μπει στο πρόγραμμα ασφαλτόστρωση

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

πρέπει να αλλάξετε την λάμπα, γιατί εδώ και 4 μήνες αναβοσβήνει.

issue photo #992
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Ξεχασμένο

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   1

Η Μεγάλου Αλεξάνδρου και τα πεζοδρόμιά της δεν καθαρίζονται, με αποτέλεσμα την κακή εικόνα τους.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   1

Τα κομμένα κλαδιά βρίσκονται δίπλα σε κάδους πάνω από 1 εβδομάδα, με αποτέλεσμα λόγω των καιρικών συνθηκών...

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΉ ΑΠΟΥΣΙΑ ΠΙΝΑΚΙΔΩΝ ΟΝΟΜΑΤΟΘΕΣΙΑΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟ...

issue photo #991
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Ξεχασμένο από τις γιορτές!

issue photo #988
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Σπασμένο πεζοδρόμιο από πτώση δέντρου

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   1

Κάθε πρωί καλούμαι να χρησιμοποιώ μαζί με το παιδί μου το φανάρι στην διασταύρωση Μεγάλου Αλεξάνδρου και...

Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Στην Αθ. Διάκου στο σπίτι της γυμναστικής, πρέπει να βάλετε νέους κώνους γιατί εκεί που δεν έχει παρκάρουν...

issue photo #978
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Μπάζα και κλαδιά.

issue photo #977
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Κλαδιά

issue photo #959
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Κλαδιά και μπάζα δίπλα σε κάδους επί της οδού Μεγάλου Αλεξάνδρου 37, Αργυρούπολη

issue photo #975
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

κλαδιά

issue photo #976
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα χρόνο
  0   0

Ο δρόμος μπροστά από το μητροπολιτικό κοινωνικό ιατρείο Ελληνικού, δεν ανάβει ούτε ένα φως με αποτέλεσμα ο...