Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #1601
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Ο πράσινος κάδος σκουπιδιών είναι χαλασμένος! Έχει σπάσει ο μοχλός του ποδιού που ανοίγει το καπάκι!

Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Ανεξέλεγκτη απόρριψη οικιακών αποβλήτων (καναπέδες ξύλινοι, υφάσματα, κλπ) στην οδό Λεωφ. Ποσειδώνος...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Σε δύο σημεία επί της Ανεξαρτησίας στο χώρο στάθμευσης δίπλα στο πάρκο 208. Το σημείο στον χάρτη είναι κατά...

issue photo #1587
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Παρακαλώ για την περισυλλογή κλαδιών και φύλλων από κόψιμο κήπων στην οδό Πρώτη, τα οποία βρίσκονται 2...

issue photo #1596
Καθαριότητα και Ανακύκλωση
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   1

Ο κάδος αυτός είναι ήδη πολλές ημέρες γεμάτος, έχουν ρίξει ενδεχομένως και άλλα σκουπίδια και μυρίζει

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν ένα μήνα
  0   1

Αγαπητοί Κύριοι, Ως κάτοικος του Δήμου Ελληνικού, θα ήθελα να εκφράσω το γενικευμένο παράπονό μου για τη...

issue photo #1592
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  2   0

Παρακαλώ περάστε από την οικία μου Μεγάλου Αλεξάνδρου 61 έχω αφήσει στο πεζοδρόμιο μεγάλες α σακούλες με χώμα...

issue photo #1591
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Περισυλλογή κυβολιθων

issue photo #1588
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Στην οδο Πρώτη υπάρχουν 4 κάδοι (1 πράσινος και 3 μπλε), οι οποίοι εξυπηρετούν 6 πολύκατοικίες εκ' των οποίων οι...

issue photo #1586
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Αντικατασταση απο μπλε σε πρασινο καδο. Εδω και 3 μηνες αντιμετωπιζουμε προβλημα με το καδο απορριματων....

issue photo #1584
Καθαριότητα και Ανακύκλωση
Σε εξέλιξη πριν ένα μήνα
  0   2

Για τουλάχιστον 10 χρόνια υπήρχε κάδος στην Αγίας Λαύρας και Φιλελληνων γωνία. Πριν 40 μέρες περίπου ο κάδος...

issue photo #1585
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

αποψίλωση χόρτων

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Παρακαλώ να περάσει το φορτηγό είναι μεγάλες σακούλες με χώμα ξερά κλαδιά κλπ από καθαρισμό κήπου. Είχε...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Αποκόμιση ξερών κλαδιών και καθαρισμός

issue photo #1582
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Σκουπίδια εγκαταλελημενα αυτοκίνητα σκουπίδια ξεροχορτα

issue photo #1581
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΗ ΔΥΟ ΔΕΝΔΡΩΝ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΑΚΙΝΗΤΟΥ ΕΠΙ ΤΗς ΟΔΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑ 76 ΣΤΗΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ...

issue photo #1579
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Πολλά από τα φώτα που είναι επι της Ροζας Ιμβριώτη (από και προς την λεωφόρο Βουλιαγμένης ) δεν δουλεύουν με...

issue photo #1495
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Εγκαταλελειμμένο και πιθανώς χωρίς πινακίδες όχημα Χρυσοστόμου Σμύρνης 37 (Αργυρούπολη). Βρίσκεται στο...

issue photo #1577
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Μπάζα, παλέτες

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Ποτισμα κηπου Λυκειου.....καθημερινα το αυτοματο ποτισμα διαρκει πανω απομια ωρα....τα νερα υπερχειλιζουν και...