Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 2 μήνες
  0   0

Κολώνα Δημοτικού φωτισμού

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 2 μήνες
  0   1

από την οδό Θήτα έως και την 2η οδό δεν υπάρχει καθόλου φωτισμός

issue photo #1080
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 2 μήνες
  0   0

ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...

Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 2 μήνες
  0   0

Τα φωτιστικά σώματα στο 2ο Νηπιαγωγείο Ελληνικού (Αλικαρνασσού 3) είναι χαλασμένα από το προηγούμενο σχολικό...

issue photo #1143
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 2 μήνες
  2   0

Αναβοσβήνει εδώ και μέρες

issue photo #1147
Καθαριότητα και Ανακύκλωση
Καταχωρήθηκε πριν 2 μήνες
  0   0

Η ύπαρξη ενός μόνου κάδου ανακύκλωσης που εξυπηρετεί πολλές πολυκατοικίες και η μη τακτική συλλογή των...

issue photo #1122
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 2 μήνες
  0   0

Πολύ συχνά αφήνουν οι γείτονες ,μετά απο καθαριότητα & κλάδεμα κήπων , κλαδιά , κορμούς , υλικά οικοδομών ,...

issue photo #1118
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 2 μήνες
  0   0

μπάζα (κυρίως ξύλα και καδρονια), στη συμβολή των οδών Κορίνθου και Μιλήτου

issue photo #1116
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 2 μήνες
  0   0

σακούλες με οικοδομικά μπάζα στο πεζοδρόμιο εδώ και καμιά βδομάδα!

Φρεάτια
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 2 μήνες
  0   0

Τα κανάλια των ομβρίων υδάτων μπροστά στο ασανσέρ του Μετρό στο σταθμό του Ελληνικού στο ρεύμα προς Αθήνα...

Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 2 μήνες
  0   0

Η πολυκατοικια στην γωνια Αθ. Διακου και Ριζουντος εχει γεμίσει το πεζοδρόμιο με σκουπιδια. Επισης βάσει...

Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

Παρακαλώ όπως αφαιρέσετε τα κολονάκια που βρίσκεται στο πεζοδρόμιο και μπροστά από διάβαση αναπήρων. Η...

issue photo #1142
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  1   0

ΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ 1064 ΘΕΜΑΤΟΣ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΙΔΙΑ.Η ΠΑΡΑΚΕΙΜΕΝΗ...

issue photo #1119
Φρεάτια
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

σε συνέχεια του αιτήματος 1079 το οποίο κρίθηκε ολοκληρωμένο. ευχαριστούμε θερμά τις υπηρεσίες του δήμου για...

issue photo #1136
Καθαριότητα και Ανακύκλωση
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Αποκομιδή απορριμάτων πλησίον 4ου Γυμνασίου Αργυρούπολης-Αργοναύτες-Είναι η τρίτη εβδομάδα που παραμένουν...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   1

Κλαδιά συκιάς δίπλα στο κάδο

issue photo #1139
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Υποβλήθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

Η πρόσβαση στην παιδική χαρά γίνεται αφού πρέπει τα παιδάκια και οι γονείς να περάσουν από βρόμικο...

issue photo #1070
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ 1066. ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ...

issue photo #1055
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΟΙΚΟΓΕΝΟΙΑΚΟ ΠΑΡΚΟ ΕΕΛΗΝΙΚΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ CAFE....

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  1   0

Κόκκινο βανακι σε κακη κατασταση (ξεφουσκωτα λάστιχα, σπασεμενοι καθρεφτες) παρατημενο εδω και καιρό. Καποια...