Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #272
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  0   0

Η οδός Ζακύνθου έχει σημανθεί ως μονόδρομος μόνο από τη μία πλευρά. Όσοι έρχονται από Θήρας ή Σολωμού βλέπουν...

issue photo #271
Περιβάλλον και Πράσινο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Τα δέντρα κρύβουν την πινακίδα STOP που είναι ούτως ή άλλως σε λάθος σημείο, με αποτέλεσμα να μην την βλέπουν οι...

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  4   2

Ο κάδος που είναι τοποθετημένος στο τέλος της Μαυρογένους κοντά στην Πόντου, εδώ και μήνες έχει χαλάσει και...

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΣΠΑΣΜΕΝΗ. ΚΟΥΝΙΑ. ΣΤΗ. ΠΑΙΔΙΚΗ. ΧΑΡΑ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ. ΠΛΑΤΕΙΑ

issue photo #264
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΠΟΛΛΑ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΕΠΙ. ΤΟΥ. ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ. ΚΑΙ. ΤΟΥ. ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ. ΕΜΠΟΔΙΖΟΥΝ. ΤΗΝ. ΔΙΕΛΕΥΣΗ. ΜΑΘΗΤΩΝ

issue photo #263
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΑΚΡΙΒΩΣ. ΣΤΗ. ΠΡΩΤΗ. ΣΤΑΣΗ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ. ΑΠΟ. ΚΥΠΡΟΥ . ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ. VOI-NOI

issue photo #262
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

2 πορτες ξυλινες

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Παρακαλω να σταλεί μεγάλο αυτοκίνητο .

issue photo #260
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Παρακαλω να στείλετε ενα μεγάλο αυτοκίνητο .

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδια

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ογκωδοι αντικειμενα

issue photo #257
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   2

Στην Δημοκρίτου 9 έχει πράσινο κάδο, ενώ θα έπρεπε να ήταν απέναντι στο Δημοκρίτου 20, αλλά οταν φτιάχτηκε η...

issue photo #256
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Επαναφέρω το αίτημα γιατί επιδεινώθηκε η κατάσταση στην οδό Δραγατσανιου Ελληνικό στην Β' είσοδο του πάρκου.

issue photo #255
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   0

ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ, ΑΝΩΘΕΝ ΔΥΟ ΦΡΕΑΤΙΩΝ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ. ΕΠΙΦΕΡΕΙ ΥΨΗΛΟ ΚΙΝΔΥΝΟ ΓΙΑ...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΣΤΡΩΜΑΤΑ. ΔΙΠΛΑ. ΣΤΟΥΣ. ΚΑΔΟΥΣ

issue photo #252
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Πολλά κλαδιά στην οδό Δραγατσανιου Ελληνικό στην Β'είσοδο του οικογενειακού πάρκου.

issue photo #251
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδιά μπουκαμβιλιας στην παιδικη χαρα στην Κρωμνης

issue photo #250
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   2

Περπατισα λιγο στο βουνο σημερα και ειδα οτι πιο πανω απο το πατητήρι στις τουαλέτες τα καλαθάκια ειναι...

Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδια

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ξυλα κοντραπλακε μικρα εξω απο το γηπεδακι Μπάσκετ στην Αβερωφ