Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #371
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

Είναι έτοιμος να πέσει

issue photo #370
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   3

Έχουν κλείσει το πεζοδρόμιο έξω ακριβώς από το Νηπιαγωγείο της Φλέμινγκ.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   0

στο πεζοδρόμιο επί της οδού Πελοποννήσου 122 πίσω από κάδο απορριμάτων υπάρχουν κομμένα κλάδια , σακκούλες με...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Στρώμα στο πεζοδρόμιο

issue photo #367
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

εχει κλειστεί το πεζοδρομιο και ειναι και στο ουρανο του αυτοκινήτου. να γινει και μεζινεζα στο κοματι του...

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

Δύο δέντρα που βρίσκονται στο πεζοδρόμιο θέλουν κλάδεμα δίοτι σύντομα θα προκαλέσουν πρόβλημα στα καλώδια...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   1

Εδω και δύο περίπου χρόνια η λάμπα στο στύλο της ΔΕΗ είναι καμένη παρακαλώ για την αλλάγη της, ευχαριστώ.

issue photo #364
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΣΠΑΣΜΕΝΟ. ΣΚΑΛΙ. ΣΤΟ. ΠΟΛΥΠΑΙΧΝΙΔΟ. ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ. ΒΙΔΑ.

issue photo #363
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   1

Αλλαγη λαμπας επειγοντως

issue photo #362
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   0

κλαδιά, κλπ. στο πεζοδρόμιο, προς περισυλλογή.. Ευχαριστώ!

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Η ΛΑΜΠΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΒΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ

Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  1   1

Έχει σπάσει το σιδερένιο κολωνάκι επί του πεζοδρομίου και έχει φύγει και το τσιμέντο, επί της 31ης οδού Νο 13,...

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  0   1

Στο πάρκο επι της 29ης & Ελ.Βενιζέλου στο Ελληνικό βρίσκεται ένα ψηλό μακρόστενο πεύκο που είναι γεμάτο απο...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   0

Πίσω από τους κάδους απορριμάτων μπροστά από το 7ο Δημοτικό Σχολείο υπάρχουν πολλά κλαδιά στο πεζοδρόμιο.

issue photo #357
Λακκούβες σε δρόμο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  2   1

Πολύ επικίνδυνη λακουβα στην στροφή.

issue photo #356
Λακκούβες σε δρόμο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  4   2

χαλασμένο πεζοδρομιο σε 2 σημεία στον αριθμό 2 Β. της Καλλιπολεως

issue photo #355
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

Αφημένα περίπου 5 μέρες εμποδίζουν πεζούς Κ οχήματα

issue photo #354
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

να κόψουμε τον κορμό μετά απο πτώση μεσα στο άλσος. Τα κλαδιά ειναι στο πάρκινγκ. Απέναντι απο Αρισταρχου 5...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

χαλασμένη λαμπα σε στυλό

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Αυτοκίνητο χωρίς πινακιδες εχει κλεισει εντελώς το πεζοδρομιο