Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #354
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

να κόψουμε τον κορμό μετά απο πτώση μεσα στο άλσος. Τα κλαδιά ειναι στο πάρκινγκ. Απέναντι απο Αρισταρχου 5...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

χαλασμένη λαμπα σε στυλό

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Αυτοκίνητο χωρίς πινακιδες εχει κλεισει εντελώς το πεζοδρομιο

issue photo #351
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

Παλιά έπιπλα στην Β' είσοδο του οικογενειακού πάρκου.

issue photo #350
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

πολλά σκουπίδια

issue photo #349
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   3

επικίνδυνο μεταλικο κολωνακι πρεπει να αφαιρεθεί.

issue photo #348
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  2   2

εδώ στη πλατεία μας υπάρχουν 15 τέτοια δέντρα,μήπως θα ήταν πρέπον να γίνει ένα καθάρισμα τους(που δεν έχει...

issue photo #347
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΔΙΠΛΟ. ΣΤΡΩΜΑ. ΕΠΙ. ΤΟΥ. ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ. ΠΙΣΩ. ΑΠΟ. ΟΙΚΙΑΚΟ. ΚΑΔΟ

issue photo #346
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Υποβλήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   1

ΚΑΔΟΣ. ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ. ΜΕ. ΣΠΑΣΜΕΝΟ. ΤΡΟΧΟ

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΠΟΛΛΑ. ΜΙΚΡΑ. ΚΟΜΜΑΤΙΑ. ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑΣ. ΚΥΡΙΩΣ. ΕΠΙ. ΤΟΥ. ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   0

ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΦΑΝΑΡΙ ΠΡΑΣΙΝΟ ΡΕΥΜΑ ΠΡΟΣ ΑΘΗΝΑ

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   0

ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΠΙ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Ογκωδη στο πεζοδρόμιο μια εβδομάδα

issue photo #341
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  0   0

Πλατεία Ανεξαρτησίας, Γ. Παπανδρέου και Ολυμπίας. Δυο δέντρα βρίσκονται εδώ και πολλά χρόνια πάνω στην...

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   0

Ο κάδος απορριμάτων έχει λαθεμένα τοποθετηθεί σε μονό νούμερο της οδού Γραβιάς (73), ενώ ο σχεδιασμός του...

issue photo #339
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

κοπή χορτων

Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   0

Λόγω της άρσης της προτεραιότητας της σε όλα στα στενά που διασταυρώνονται με την οδό Ροδοπόλεως γίνονται...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   0

ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΝΗΣΙΔΑ ΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟΥ ΚΑΜΕΝΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Ο ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΦΟΡΕΑΣ

Φρεάτια
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  0   0

ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ 2 ΦΡΕΑΤΙΩΝ ΑΠΟ ΦΕΡΤΑ ΥΛΙΚΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΑ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ ΦΡΕΑΤΙΑ...

Φρεάτια
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  0   0

ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΦΡΕΑΤΙΟΥ ΕΞΩ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ