Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #293
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΠΑΙΔΙΑ. ΕΣΠΑΣΑΝ. ΔΥΟ. ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ. ΦΟΥΣΚΕΣ.ΤΟ. ΕΝΑ. ΕΙΝΑΙ. ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ. ΜΕ. ΠΛΑΣΤΙΚΟ. ΜΠΟΥΚΑΛΙ. ΓΕΜΑΤΟ. ΠΕΤΡΕΣ.ΤΟ....

issue photo #292
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΔΥΣΤΥΧΩΣ. ΟΙ. ΚΑΤΑΚΤΗΤΕΣ. ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ. ΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ

issue photo #291
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΠΑΙΔΙΑ. ΕΣΠΑΣΑΝ. ΚΛΩΝΑΡΙ. ΠΟΥ. ΕΠΕΣΕ. ΠΑΝΩ ΣΕ. ΠΑΓΚΑΚΙ

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΕΣΠΑΣΑΝ. ΜΕΓΑΛΟ. ΚΛΩΝΑΡΙ ΑΠΟ. ΤΗΝ. ΠΛΕΥΡΑ. ΤΗΣ ΟΜΗΡΟΥ.ΕΠΕΣΕ. ΠΑΝΩ. ΣΕ. ΠΑΓΚΑΚΙ

Λακκούβες σε δρόμο
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  0   2

λοιπουν πλακες σε πανω απο ενα τ.μ. και παραλληλα υπαρχουν κομματια τσιμεντου και πετρες κολλημενες που...

issue photo #287
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδια και διάφορα

issue photo #286
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   0

Ακριβώς μπροστά στο πάρκο σκύλων η πινακίδα στη φωτογραφία είναι έτοιμη να πέσει. Παρακαλώ για την επισκευή...

issue photo #285
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Λείπει το παξιμάδι και είναι πρόχειρα δεμένο με σχοινί. Επικίνδυνο

issue photo #284
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

λιγα μπαζα πανω στην νησιδα και κλαδια στην γωνια απεναντι. το εχουν κανει σκουπιδοτοπο. Να μαζευτουν και να...

issue photo #283
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδια και ενα ντουλαπι μελαμινης ενα τραπεζι. χρειαζεται και καθαρισμος μετα γιατι τα φυλλα εχουν ξεραθει...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

καναπεδες συρταρια στρωμα και αλλα

issue photo #281
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδιά και ξυλα και στην Καλλιπολεως 69 τ σακουλες μπαζα.

issue photo #280
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  4   2

Πότε θα φτιάξετε το πεζοδρόμιο στο ύψος της 9ης στάσης Αργυρουπολεως (απέναντι) από το Γυμνάσιο της Άνω...

issue photo #279
Περιβάλλον και Πράσινο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   3

Εκτός από τη καθαριότητα του χώρου στο πατητήρι, μιας που είναι εξαιρετική βόλτα για μας κ τα σκυλάκια μας, θα...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Ολη η Μεγαλου Αλεξανδρου μεταξυ Αλιμου και Λαμιας δεν εχει φωτα δρομου 3 με 4 μερες.

Περιβάλλον και Πράσινο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

στον δρόμο

issue photo #276
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδεμα δενδρων για λαϊκή. Δεν χωρά το σαρωθρο και εχουμε προβλημα στην καθαριοτητα της λαικης

issue photo #275
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  0   1

ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ 2011

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   0

Πάρα πολλές συσκευασίες χαρτόνια, ξύλα κα υλικά πεταμένα γύρω από τον κάδο ανακύκλωσης στην αρχή της Θήρας....

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

Όλα τα φώτα της Διγενή Ακρίτα από τη Φλέμινγκ μέχρι επάνω στο βουνό είναι εκτός λειτουργίας