Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΚΑΙ. ΝΕΑ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΚΑΘΩΣ. ΚΑΙ. 15. ΣΑΚΟΥΛΕΣ. ΜΠΑΖΑ. ΠΙΣΩ. ΑΠΟ. ΤΟΥΣ. ΚΑΔΟΥΣ

issue photo #200
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κανουμε διπλες δουλειές. Παιρνουμε τα κλαδιά και τα μπαζα και πρεπει να πηγανει συνεργείο για οδοκαθαρισμο....

issue photo #199
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Γυαλιά στο ρυθρο και στο πεζοδρόμιο. Καποιοι ασυνηδειτοι εριξαν τα γυαλιά εξω απο τον καδο με κινδυνο για τα...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΑΡΚΕΤΑ ΚΛΑΔΙΑ. ΕΠΙ. ΤΟΥ. ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ

issue photo #197
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

καθαριότητα πεζοδρομιου μετα απο αποκομιδή κλαδιων απο τα συνεργεία του Δημου

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   0

Κλαδιά δένδρων του 7ου Δημοτικού Σχολείου έχουν μπει στην βεράντα της παρακείμενης κατοικίας Κων/πόλεως 80....

Περιβάλλον και Πράσινο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Αξιότιμοι Κύριοι και Κυρίες της Δημοτικής Αρχής, Σε συνέχεια προηγούμενου αιτήματός μου σχετικά με τον...

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

Αξιότιμοι Κύριοι και Κυρίες της Δημοτικής Αρχής καλημέρα, Παρακαλώ πολύ για την ενημέρωσή σας σχετικά με το...

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

πετάνε σακούλες και διαφορα.Θελει οδοκαθαρισμο. Να το δούμε

Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδιά

issue photo #191
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Απο ανακατασκευή Διάφορα ογκώδη αντικείμενα.

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΚΑΙ. ΝΕΑ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΣΤΟ. ΠΑΡΚΑΚΙ. ΜΠΡΟΣΤΑ. ΣΤΟ. ΠΕΤΡΙΝΟ. ΘΕΑΤΡΟ. ΠΙΣΩ. ΑΠΟ. ΤΟΥΣ. ΚΑΔΟΥΣ.

Λακκούβες σε δρόμο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ. ΛΑΚΟΥΒΑ. ΚΥΡΙΩΣ. ΓΙΑ. ΤΑ. ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ. ΣΤΟ. ΔΕΞΙΟ. ΜΕΡΟΣ. ΤΟΥ. ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ.

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

λαμπα φωτισμου

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   0

Υπαρχουν μεσα σε σακουλες(( 22 τσαντες του σουπερ μαρκετ)) μπαζα και αυριο πεμπτη υπαρχει η λαϊκη και θα...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   0

Η λάμπα αναβοσβήνει χωρίς λόγο για πάρα πολύ καιρό (περίπου ένα χρόνο) Εδώ και δύο μήνες είναι την...

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   0

Στην Ελευθ. Βενιζελου ανεκαθεν οι κατοικοι δεν ηθελαν καδο απορριματων κοντα στο σπιτι τους.Οι πιεσεις...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Πολλά κλαδιά από κλάδεμα δένδρων στην οδό Αγ.Παρασκευής 48 στο Ελληνικό.

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδια στο πεζοδρομιο

issue photo #182
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Η υπηρεσία πρασίνου έκοψε ξερό δένδρο να γινει η αποκομιδή.