Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #247
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδια και σακουλες

issue photo #246
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδια δεν πολύ φαίνονται

issue photo #245
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  0   1

λακουβα στο πεζοδρομιο να συμπληρωθεί με μια πλάκα

issue photo #244
Τεχνικά Θέματα
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  0   1

σπασμενο ριθρο μετα απο βλαβη αγωγου ΕΥΔΑΠ και πλημελη επισκευή. Να μπει και το Κολωνάκι που πήραν

issue photo #243
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδια μπαζα κλπ

issue photo #242
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  2   1

δεν υπαρχει κενο μερος του πεζοδρομιου σε ολο το μηκος της ελευθεριου βενιζελου που να μην ειναι γεματο απο...

issue photo #241
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

στην ελευθεριου βενιζελου και στα δυο ρευματα χρειαζεται αποψυλωση διοτι τα χορτα πλεον εχουν ξεπερασει...

issue photo #240
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ξυλα παραθυρων και κορμοι

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   1

Μπορντό

issue photo #238
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

Γερουλάνου 120 αργυρουπολη

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΣΠΑΣΜΕΝΟ. ΚΑΠΑΚΙ. ΣΕ. ΟΙΚΙΑΚΟ. ΚΑΔΟ. ΚΥΛΙΩΜΕΝΟΥ. ΤΥΠΟΥ

issue photo #236
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΣΑΒΟΥΡΑ. ΠΙΣΩ. ΑΠΟ. ΤΟΝ. ΟΙΚΙΑΚΟ. ΚΑΔΟ

issue photo #235
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΠΟΛΛΑ. ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΙΣΩΣ. ΜΙΣΟ. ΦΟΡΤΗΓΟ. ΚΑΙ. ΕΠΙ. ΤΟΥ. ΟΔΟΣΤΤΩΜΑΤΟΣ.

issue photo #234
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

ΚΛΑΔΕΜΑΤΑ. ΕΠΙ. ΤΟΥ. ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΠΕΡΑΣΜΑ. ΜΑΘΗΤΩΝ

issue photo #233
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

οι κάδοι απορριμάτων είναι γεμάτοι και ο χώρος έχει πολλά σκουπιδια

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   1

Μπορντό

issue photo #231
Λακκούβες σε δρόμο
Σε εξέλιξη πριν 3 χρόνια
  0   2

Σε 2 συνεχόμενα τουλάχιστον σημεία (αρ.3-7) στην κάθοδο της Ιασωνιδου το πεζοδρόμιο έχει υποστεί σημαντικές...

issue photo #230
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   1

κλαδεμα και περιποιηση πρασινου στα παρτερια στο κλειστο Τριπόλεως

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  1   1

Θα ήθελα να σας παρακαλέσω στο πάρκο που βρίσκεται επι της Ελ.Βενιζέλου και 29ης οδού να κατασκευάσετε ένα WC...

issue photo #228
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 χρόνια
  0   2

Καθαρισμός οδοστρώματος και πεζοδρομίου Αγ.Παρασκευής και Πραξιτέλους Ελληνικό.